• info@ertansa.com.tr
  • 0442 233 12 25

OTOPARK

ERTANSA A.Ş., Erzurum Büyükşehir Belediyesi iştiraki olarak, “Güvenle Park Güler Yüzle Hizmet“ sloganıyla sürücülere kaliteli, güvenli, modern otopark hizmeti sunabilmek için kurulmuştur.

 

OTOPARK İŞLETMELERİ’İn kuruluş amacı Erzurum Büyükşehir Belediyesine ait katlı, açık ve yol üstü otoparkları devralıp, tek elden sistemli bir şekilde yönetip işletmek, kentli olma ve park etme kültürünü yerleştirmektir. Şehir içi trafik yoğunluğunun azaltılmasına katkı sağlamak için projeler üreten OTOPARK İŞLETMELERİ , yeni yapılacak otoparkların nereye yapılacağını stratejik olarak belirlemek ve ağırlıklı olarak katlı, zeminaltı ve teknolojik otoparklar yapmak için çalışmaktadır.

 

OTOPARK İŞLETMELERİ, şehir içinde kısa süreli parklanmayı teşvik etmek ve uzun süreli parklanmayı ana arterlerden alıp, yoğunluğu daha az olan bölgelere aktarmak için çalışmaktadır. Birçok farklı proje ve yeniliği Erzurum ile buluşturan OTOPARK İŞLETMELERİ, birbirine entegre ulaşımın sağlanmasına destek vermektedir. Eğitimli ve teknolojik donanımlı çalışanlarıyla verdiği modern hizmetin yanı sıra OTOPARK İŞLETMELERİ, ‘Teknolojik Otoparklar”, “Akıllı Uygulamalar” gibi projeler ile Erzurum un trafik yoğunluğunu azaltmaya yönelik çözümlere katkı sağlamaktadır.

 

OTOPARKLAR

Otopark Adı Adres Kapasite
MENDERES YERALTI OTOPARKI LALAPAŞA MAH MENDERES CAD MENDERES YER ALTI OTOPARKI YAKUTİYE/ERZURUM 407 ARAÇ KAPASİTELİ
CEDİT KAPALI OTOPARK RABİA ANA MAH TAŞMAĞAZALAR ARKASI HAZI HASAN SOK NO:12 YAKUTİYE/ERZURUM 200 ARAÇ KAPASİTELİ
NUMUNE KAPALI OTOPARK LALAPAŞA MAH ÇAYKARA CAD KARAVELİ SOK YAKUTİYER/ERZUURM 450 ARAÇ KAPASİTELİ
HAVUZBAŞI KAPALI OTOPARK LALAPAŞA MAH CUMHURİYET CAD KENT MEYDANI YAKUTİYE/ERZURUM 165 ARAÇ KAPASİTELİ
ERZİNCANKAPI AÇIK OTOPARK MURATPAŞA MAH YENİ KAPI CAD NO:2/5 YAKUTİYE/ERZURUM 80 ARAÇ KAPASİTELİ
MUMCU AÇIK OTOPARK AŞAĞI MUMCU CAD ERZRUM İŞ MERKEZİ KARŞISI YAKUTİYE/ERZURUM 50 ARAÇ KAPASİTELİ
AZİZİYE AÇIK VE KAPALI OTOPARK MURATPAŞA MAH MERKEZİ YÖNETİM CAD BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE YANI YAKUTİYE/ERZURUM 450 ARAÇ KAPASİTELİ

PARKOMATLAR

Parkomat Adı
Mumcu Caddesi Parkomat
Hastaneler Caddesi Parkomat
Pelit Meydanı Parkomat
Cumhuriyet Caddesi Parkomat